• ביטוח משכנתא •

בבואנו לרכוש דירה, רובנו נאלצים לקחת משכנתא מהבנק למשכנתאות. לקיחת משכנתא מהווה התחייבות גדולה ולטווח ארוך.
אך מה קורה אם אי אפשר לעמוד בהתחייבות בגלל נסיבות חריגות או חלילה מוות? – כאן נכנס לתמונה ביטוח המשכנתא.

ביטוח חיים ומבנה

תעודת הביטוח להשקעה שלכם במסגרת השלמת תהליך לקיחת המשכנתא, אנו מתבקשים על ידי הבנק לרכוש שני ביטוחים: ביטוח חיים וביטוח מבנה, כאשר בשניהם הבנק, נותן המשכנתא, הוא המוטב. ביטוח משכנתא הינו חלק בלתי נפרד מההלוואה המובטחת משום שהוא נועד להבטיח לבנק את החזר כספי ההלוואה במקרה של אסון כגון פטירה בטרם עת של אחד הלווים, או נזק חמור למבנה הבניין או הדירה (עקב רעידת אדמה, שריפה, פגעי תשתיות ועוד). פוליסות הביטוח האלו חשובות ביותר גם עבור הקונה.

כאשר אתם רוכשים ביטוחים בגובה כספי המשכנתא, אתם ומשפחתכם יכולים להיות בטוחים שהדירה שרכשתם תישאר שלכם במקרה של פטירת אחד הלווים או במקרה של נזק.

היכן כדאי לרכוש ביטוח משכנתא?

בשנים האחרונות חברות הביטוח מאפשרות לבצע רכישת פוליסה ישירות מהחברה, ולמעשה עוקפות את שירותיו של סוכן הביטוח. המון כסף ומאמץ מושקעים בפרסום המשכנע, ולכן אנשים רבים נוטים להאמין שהרכישה הישירה כדאית ומשתלמת יותר. אך זוהי טעות, ואם נבחן את המצב לעומק נקבל תמונה שונה לחלוטין.

לרכישת פוליסת ביטוח באמצעות סוכן ישנם יתרונות משמעותיים שהופכים את האופציה הזו לעדיפה על פני רכישה
ישירה מחברת הביטוח:

לרכישת פוליסת ביטוח באמצעות סוכן ישנם יתרונות משמעותיים שהופכים את האופציה הזו לעדיפה על פני רכישה ישירה מחברת הביטוח:

עלויות ותנאים – סוכני ביטוח מכירים היטב עולם הביטוחים המסואב, ופיתחו דרכים להוזיל את עלויות הביטוח, כך שלמעשה יספקו מחירים זולים יותר מאשר ברכישה ישירה. בנוסף, סוכן טוב ימצא את חברת הביטוח הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם מבין כל החברות בשוק, תוך התייחסות לפרמטרים כמו מחיר הפוליסה, מהירות ההחזר וכן הלאה.

שירות אישי ומקצועי – סוכן אשר מכיר את המבוטח ומשפחתו יוכל לתת להם מענה מדויק לצרכיהם תוך שירות אישי, ליווי צמוד ותמיכה לכל אורך הדרך. סוכן אישי ידאג לאינטרסים של המבוטח שלו, בעוד חברות הביטוח אין גורם ספציפי לפנות אליו, אלא מוקדנים צעירים ומתחלפים, וואין מי שישמור על אינטרס הלקוח.

חשוב לדעת: כדאי לרכוש את ביטוחי החיים והמבנה למשכנתא אצל סוכן ביטוח ולא בבנק היות ובבנק אסור לבטח צד ג'.

ביטוחי החיים והמבנה הם תעודת הביטוח שלכם לנכס שרכשתם ולהשקעתכם הגדולה, ויכולים להציל ולשקם את חיי המשפחה שלכם במידה ואחד התרחישים המבוטחים חלילה קורים. רכשו ביטוח משכנתא בחוכמה באמצעות סוכן מקצועי שימנע טעויות קריטיות, ישים לב לאותיות הקטנות ויאפשר לכם להנות מביטוח איכותי בתנאים הטובים ביותר.

לתיאום שיחת איפיון ללא עלות
השאירו פרטיכם כאן: