• ביטוח לעסק •

העסק שלנו הוא מפעל חיינו ותהליך הקמתו מורכב ודורש השקעה רבה – כלכלית ונפשית.
החל מעסק "רגוע" כגון משרד או חנות, דרך בתי מלאכה, מפעלים ומחסנים, מרפאות, נותני שירותים ובעלי מקצוע, מסעדות וברים ועוד אינספור סוגי העסקים השונים – כל ניהול עסק כרוך גם בניהול הסיכונים העומדים בפניו. על מנת לצמצם את החשיפה לסיכונים גדולים וקטנים כאחד, יש לרכוש פוליסת ביטוח שתגן עליו מפני התרחישים העלולים לפגוע בו, ולמנוע מצבים כמו השבתת העסק, פגיעה במקור הפרנסה ואף קריסתו של העסק.

סוגי הביטוחים השונים

ביטוח לעסק כולל מגוון רחב של כיסויים למקרים בהם נגרם נזק פיזי ממשי, נזק רוחני או נזק לעובדים ו/או הלקוחות הנמצאים בשטח העסק. בין היתר, כוללת הפוליסה כיסוי במקרים של נזק למבנה ולתכולתו (מקרי שריפה, נזקי מזג אוויר, רעידות אדמה וכדומה), כיסוי פריצה וגניבה, אבדן רווחים, ביטוח צד שלישי, חבות מעבידים, ביטוח נושאי משרה, ביטוח כספים, ביטוח נאמנות, ביטוח סחורה בהעברה, ביטוח ציוד אלקטרוני, שבר מכני, אחריות המוצר, אחריות מקצועית, ועוד שלל הרחבות שניתן לכסות בהתאם לצרכי העסק. זכרו כי כאשר העסק פועל ביותר ממקום או סניף אחד, חובה לציין את כל האתרים ברשימה על מנת לכלול אותם בביטוח, ובהתאם גם לעדכן את סכומי הביטוח. יש לעמוד על הבדלי הכיסוי, לרבות ההרחבות הניתנות באופן אוטומטי ואלו הניתנות לרכישה, יש להקפיד על הרחבות בביטוחי הרכוש כגון שחזור נתונים, הוצאות מיוחדות, פינוי הריסות וכן הלאה.

פוליסת ביטוח מותאמת אישית

לכל בעל עסק צריכה להיות פוליסת ביטוח לעסק הכוללת את המרכיבים החשובים והמשמעותיים ביותר עבורו, בהתאם לצרכיו וליכולותיו. פוליסה מותאמת אישית תיתן מענה וכיסוי ביטוחי על פי סוג בית העסק ורמת הסיכון אליה הוא חשוף בצורה הטובה ביותר. עסק קטן למשל, מתאפיין בהון עצמי ומחזור הכנסות נמוכים יחסית, לכן גם יכולתו לספוג נזקים היא נמוכה. ככל שיכולת ספיגת נזקים נמוכה יותר כך נדרש מערך ביטוח רחב ככל האפשר, שיבטיח את המשך קיומו של העסק לאורך זמן. בטרם סגירת ביטוח לעסק חשוב לקחת בחשבון גורמים רבים המשפיעים על אופי הפוליסה הדרושה.

הסיכונים הקיימים הם רבים, ולכן ביטוח לעסק הוא מחוייב המציאות ומחייב מתן מענה הולם. עם זאת, חשוב לזכור שמדובר במוצר מורכב המצריך ידע והבנה. גם אם הכיסוי נראה ללקוח הולם, הוא עדיין עשוי שלא להתאים לצרכיו. לפיכך, יש חשיבות גבוהה לבטח את העסק אצל סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה שיזהה את הפרמטרים החשובים, ידע להעריך את גורמי הסיכון העיקריים, ויתאים את סוג הביטוח האופטימלי לעסק.

בנוסף, כל בעל עסק צריך לעצור רגע ולשאול:

1. האם יש לך אובדן כושר עבודה כעצמאי?

2. מתי בפעם האחרונה נעשה אבחון להתאמה עם ההכנסה?

3. האם אתם מנצלים את כל החזרי המס המגיעים לכם.

אם אתם רוצים הווה רגוע ועתיד מחייך, צרו קשר לפגישת היכרות ללא התחייבות.

לתיאום שיחת איפיון ללא עלות
השאירו פרטיכם כאן: