• ביטוח בריאות •

ביטוח בריאות במדינת ישראל הוא בגדר חובה שאין עליה עוררין. כל אזרח חייב בביטוח בריאות באחת מקופות החולים והנושא מעוגן בחוק בחוק הבריאות הממלכתי. הסיבה המרכזית לכך היא רצון המדינה לשמור על אזרחיה מפני פגיעות בריאותיות ומחלות, וכן לשמור לא רק על שלמות האדם ומשפחתו בפרט, אלא גם על החברה ככלל.​

חוק ביטוח בריאות​

שירותי מערכת הבריאות הציבורית בישראל נחשבים לאיכותיים ומתקדמים, אך על אף היותם יחסית מקיפים הם מתאימים בעיקר לטיפול במחלות שכיחות ובדיקות שגרתיות. חוק ביטוח בריאות מעניק למטופלים כיסוי ביטוחי הכולל טיפולים ושירותים רפואיים, לרבות תרופות הנמצאות בסל הבריאות, אך כל זאת נעשה באופן מאוד מוגדר ומסוים.

קופות החולים מאפשרות גם רכישת ביטוח רפואי משלים – שב"ן (שירותי בריאות נוספים) – עליהם נגבים דמי חבר של עשרות שקלים בחודש ובנוסף הם תלויים בגיל המבוטח, מצבו הבריאותי, תנאי קופת החולים המבטחת וכן הלאה.
כדאי לדעת – כיום יש המון תרופות חשובות ואף קריטיות שאינן נמצאות בסל הבריאות הממלכתי ולא בשירותי הבריאות הנוספים, ועל כן מומלץ לוודא כי בידיכם ביטוח בריאות שייתן מענה גם במקרה שיהיה לכם צורך באחת מהתרופות הללו.

חשיבותו של ביטוח בריאות פרטי

נוכח העובדה כי שירותי הבריאות של קופות החולים מכסים רק באופן חלקי את הצרכים הרפואיים להם אנו באמת זקוקים, נוצרו ביטוחי הבריאות הפרטיים, שלמעשה מאפשרים לנו להתמודד עם מצבי חולי או צרכים בריאותיים לא שגרתיים, תוך העמדת האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ המהיר והיעיל ביותר.
ביטוח בריאות בחברת ביטוח מעניק יתרונות מהותיים לכל מי שאי פעם נזקק לקבלת עזרה רפואית – ובעצם מי לא? למרות שפוליסות הביטוח שונות מחברה לחברה, הרי שברוב החברות ישנה חבילה בסיסית שעל גביה תוכלו להוסיף או לגרוע לפי רצונכם, צרכיכם ותקציבכם.

חבילת ביטוח בריאות פרטי זו כוללת בין היתר את הזכות לקבל מענה רפואי מקיף בעלות ניכרת שאינו מכוסה במסגרת הטיפול בקופת החולים, כיסוי תרופות וטיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות, ניתוחים פרטיים בארץ, ניתוחים או טיפולים מיוחד בחו"ל, השתלות איברים, חוות דעת של רופא מומחה ולווי של רופא אישי, השתתפות עצמית בטיפולי רפואה משלימה וכן הלאה.
ביטוח בריאות פרטי מזכה את המטופל בשירותים וטיפולים רפואיים נגישים ומתקדמים, הן בארץ והן בחו"ל, המבוצעים על ידי הרופאים הטובים ביותר וללא כל תלות בסל הבריאות.
ייעוץ נכון של סוכן הביטוח יכול לעשות את כל ההבדל בין להיות מכוסה או, חלילה, חסר אונים במקרה הצורך.

הודות להתקדמות הטכנולוגיה והרפואה המערבית ישנם חידושים תכופים ומשמעותיים בתחום הרפואה.
לפיכך, התחום של ביטוח בריאות פרטי הפך דינאמי מאוד ומכיל בתוכו שינויים ושיפורים כל הזמן. הביטוחים הפרטיים מתפתחים ומעדכנים את הפוליסות בהתאם לחידושים בעולם הרפואה, לכן מומלץ להיוועץ עם סוכן הביטוח מעת לעת אודות החידושים ובכך לשפר את היקף הכיסוי ואיכות הפוליסה.
תפקידו של סוכן הביטוח הוא להיות מעודכן ולשדרג את הפוליסה שלך עם כל שינוי, כך אתה נשאר בראש שקט ובידיים טובות.

ורק שתהיו לנו בריאים!

לתיאום שיחת איפיון ללא עלות
השאירו פרטיכם כאן: